اگزوز سازی شرق تهران | بهترین اگزوز سازی تهران در شمس آباد

بهترین اگزوز سازی تهران در شمس آباد

اگزوز سازی شرق تهران و بهترین اگزوز سازی تهران در محله شمس آباد ( مجیدیه شمالی ) اگزوز سازی حمید است که با ارائه انواع خدمات تعویض اگزوز ، نصب منبع کاتالیست ، نصب سراگزوز اسپرت و نصب سراگزوز صدادار برای انواع خودروهای داخلی و خارجی مانند مگان، ال ۹۰ ، هیوندای توسان ، سانتافه ، کیا اسپورتیج ، سمند ، پژو ۲۰۶ ، پژو ۴۰۵ ، تویوتا و … در خدمت مشتریان محترم می باشد.

اگزوز سازی شرق تهران در مجیدیه شمالی چه خدماتی ارائه می دهد؟

قبل از اینکه به معرفی خدمات اگزوز سازی حمید به عنوان بهترین اگزوز سازی تهران بپردازیم می خواهیم ببینیم سیستم اگزوز خودرو چگونه کار می کند؟

شرایط سیستم اگزوز برای عملکرد کلی خودرو و سلامت ماشین بسیار مهم است. با توجه به وضعیت سیستم اگزوز، مصرف سوخت ممکن است تحت تاثیر قرار گیرد و همچنین ایمنی خود را تحت تاثیر قرار دهد. هدف کلی مدار اگزوز اقدام به انتقال گازهای سوزانده شده از موتور به لوله خروجی اگزوز در عقب خودرو است. گازهایی که مورد بحث قرار می گیرند هنگامی ایجاد می شوند که سوخت و هوا در اتاق احتراق هم سوخته باشند.

اجزای سیستم اگزوز در خودرو چیست؟

لوله اگزوز:

لوله اگزوز جسم فیزیکی سیستم است که عموما در هنگام دیدن زیر خودرو قابل مشاهده است. این لوله ها وظیفه انتقال گازهای سوخته شده از طریق موتور به لوله خروجی اگزوز را دارند. گاز از موتور تولید می شود و سپس به منیفولد خروجی فرستاده می شود که گاز را به طرف منبع اگزوز منتقل می کند. آنها معمولا از آلومینیوم، فولاد یا فلز ساخته شده اند.

منیفولد دود :

منیفولد دود

منیفولد دود

این قطعه به سمت موتور متصل شده است، و اولین قسمت مستقیم اگزوز برای دریافت گازهای محترق شده در موتور است. سپس گازها از اینجا به لوله خروجی و منبع اگزوز منتقل می شود و پس از آن خارج می شود.

منیفولد دود می تواند مقدار زیادی گرما را جمع آوری کند و می تواند به دمای بسیار بالایی برسد. همچنین ممکن است مقداری از سوخت داخل این مسیر محترق شود که توسط موتور درست سوخته نشده است. منیفولد های دود خودروها معمولا از چدن، فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم ساخته می شوند.

صدا خفه کن ( منبع اگزوز خودرو ) :

منبع اگزوز در عقب خودرو قرار دارد که وظیفه آن کاهش صدای گازهای خروجی از موتور است.

گاز از طریق یک صدا خفه کن عبور می کند، که همچنین به عنوان یک مانع صوتی عمل می کند که در آن سطح صدا به سطح معقول نگه داشته می شود. صدا خفه کن اگزوز در داخل یک محوطه فلزی ساخته می شوند که از انرژی گازهای سوخته شده استفاده می کند تا کاهش نویز را انجام دهد.

سنسور اکسیژن :

سنسور اکسیژن در سیستم های اگزوز خودرو های مدرن امروزی قرار دارد. سنسور اکسیژن برای تنظیم مقدار تزریق سوخت، محاسبات اقتصادی سوخت و همچنین برای کنترل آلایندگی استفاده می شود. در واقع سنسور اکسیژن اندازه گیری می کند که اکسیژن درون سیستم اگزوز چقدر است.

تلفن های تماس اگزوز سازی شرق تهران | بهترین اگزوز سازی تهران :

۰۹۱۲۲۷۹۹۷۲۹ – ۰۹۱۲۲۱۱۰۴۲۹

۲۲۵۲۷۳۵۶ – ۲۲۵۳۲۱۸۸

در اگزوز سازی شرق تهران واقع در مجیدیه شمالی، شمس آباد ، تعویض اگزوز های خودروهای ایرانی و خارجی ، فروش و نصب انواع کاتالیست های شرکتی کد دار با آرم AM جهت دریافت معاینه فنی ، صدادار کردن اگزوز خودروهای ایرانی و خارجی با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود

لازم به توضیح است که در اگزوز سازی شرق تهران ( اگزوز سازی حمید ) نصب انواع منبع اگزوز هاوارد

نصب سراگزوز

جوشکاری شاسی خودرو و خدمات دیگر انجام می شود.

برای اطلاع از قیمت نصب منبع اگزوز هاوارد می توانید با ما به عنوان اگزوز سازی شرق تهران و بهترین اگزوز سازی تهران تماس بگیرید.

مبدل کاتالیستی ( کاتالیست کانورتور ) :

اگزوز سازی شرق تهران

اگزوز سازی شرق تهران

کاتالیزور بخشی از سیستم کلی اگزوز است که باعث کاهش آلاینده های خروجی از اگزوز می شود. در واقع کاتالیزور هیدروکربن ها، مونوکسید کربن و اکسید های نیتروژن (در مبدل های خاص) را تبدیل می کند. کاتالیزور همچنین می تواند تبدیل مونوکسید کربن به دی اکسید کربن، و همچنین هیدروکربن ها را به دی اکسید کربن و آب تبدیل کند. کاتالیست کانورتور بین صدا خفه کن و منیفولد خروجی قرار می گیرد.

برای افزایش طول عمر اگزوز ، بازدید و بازرسی قطعات مختلف سیستم اگزوز به طور منظم بسیار مهم است که شما برای این منظور می توانید به اگزوز سازی حمید به عنوان اگزوز سازی شرق تهران و بهترین اگزوز سازی تهران مراجعه کنید.

تلفن های تماس و آدرس اگزوز سازی شرق تهران و بهترین اگزوز سازی تهران :

۰۹۱۲۲۷۹۹۷۲۹ – ۰۹۱۲۲۱۱۰۴۲۹

۲۲۵۲۷۳۵۶ – ۲۲۵۳۲۱۸۸

تعویض اگزوز های خودروهای ایرانی و خارجی در اگزوز سازی شرق تهران ( اگزوز سازی حمید )

فروش و نصب انواع کاتالیست های شرکتی کد دار با آرم AM جهت دریافت معاینه فنی

صدادار کردن اگزوز های انواع خودروهای ایرانی و خارجی

نصب انواع منبع اگزوز هاوارد

نصب انواع کاتالیست شرکتی ، تعویض اگزوز ، تعویض منبع اگزوز و نصب انواع سراگزوز برای کلیه خودروهای داخلی و خارجی اعم از پژو ۲۰۶ ، پژو ۴۰۵ ، پژو ۲۰۷ ، پراید ، انواع سمند ، تویوتا ، هیوندای ، رنو مگان ، ال ۹۰ ، ساندرو ، استپ وی ، داستر در اگزوز سازی تخصصی حمید ( اگزوز سازی شرق تهران و بهترین اگزوز سازی تهران ) به آدرس : مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، روبروی بانک ملت، پلاک ۶ انجام می شود.

 

راهنمای تعمیرات سیستم اگزوز خودرو

برخی از اجزای سیستم اگزوز خودرو را می توان به راحتی با یک آچار تعویض کرد، اما تعویض بعضی از قسمت های سیستم اگزوز نیاز به تجهیزات جوشکاری دارند و می بایست به اگزوزسازی شرق تهران مراجعه کرد. بست ها و نگه دارنده ها برای خم کردن مفاصل بین اجزاء مورد استفاده قرار می گیرند.

وظیفه منیفولد در سیستم اگزوز

سیستم اگزوز گازهای خروجی را پس از خروج از سیلندر موتور جمع آوری می کند و سپس این گازها را از طریق لوله اگزوز به مبدل کاتالیزوری هدایت می کند.

ماشین ها در انتهای سیلندرها دارای یک منیفولد خروجی هستند. سیستم اگزوز می تواند از گرمای بیش از حد موتور جلوگیری کند. اگر سیستم اگزوز دارای نشتی باشد، ممکن است نیاز به تعویض منیفولد خروجی داشته باشد. اغلب مهر و موم های واشر بین منیفولد و بلوک موتور هنگام تعمیر یک منیفولد خروجی باید تعویض شوند.

برای تعمیر منیفولد خروجی اگزوز خودروی خود می توانید به بهترین اگزوز سازی تهران واقع در مجیدیه شمالی ، شمس آباد مراجعه کنید.

برای تعمیر منیفولد خروجی اگزوز ، ابتدا خودرو مورد نظر را در محل مناسب قرار دهید، سپس صدا خفه کن و لوله زیر ماشین را پیدا کنید و آن را در جایی که به منیفولد اگزوز وصل می شود، پیدا کنید. پیچ هایی که لوله های اگزوز را به منیفولد خروجی اگزوز وصل می کنند، باز کنید.

یک آچار دوازده اینچ برای باز کردن پیچ و مهره مورد نیاز است. پس از برداشتن آنها، واشر باید بررسی شود و در صورت لزوم با واشر اگزوز جدید تعویض شود. پیچ هایی که منیفولد را به بلوک موتور وصل می کند، باز کنید. منیفولد خروجی و واشر را از موتور به دقت بردارید. پس از آن، لوله اگزوز را به خروجی چند منظوره نصب کنید.

تعویض کردن واشر اگزوز :

برای تعویض واشر لوله اگزوز می توانید به اگزوز سازی شرق تهران یعنی اگزوز سازی حمید به آدرس : مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، روبروی بانک ملت، پلاک ۶ مراجعه کنید.

ابتدا پیچ و مهره هایی که لوله اگزوز را به هم فشرده نگه می دارند را باز کنید. سپس کاوری که لوله اگزوز را زیر ماشین نگه داشته است را کنار بزنید. حالا لوله های اگزوز را تعویض کنید و مجددا به سیستم وصل کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *