تعویض اگزوز پژو ۴۰۵ | تعویض واشر گلویی اگزوز ۴۰۵

تعویض اگزوز پژو 405

تعویض اگزوز پژو ۴۰۵ و تعویض واشر گلویی اگزوز ۴۰۵ یکی از خدمات تخصصی اگزوز سازی حمید در شرق تهران می باشد. برای اطلاع از قیمت اگزوز پژو ۴۰۵ و همچنین اجرت تعویض منبع اگزوز ۴۰۵ می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس اگزوز سازی حمید برای تعویض اگزوز پژو ۴۰۵ :

۰۹۱۲۲۷۹۹۷۲۹ – ۰۹۱۲۲۱۱۰۴۲۹

۲۲۵۲۷۳۵۶ – ۲۲۵۳۲۱۸۸

تعویض اگزوز پژو ۴۰۵

تعویض واشر گلویی اگزوز ۴۰۵ و تعویض اگزوز پژو ۴۰۵ در اگزوز سازی شرق تهران به آدرس : مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، روبروی بانک ملت، پلاک ۶ انجام می شود.

منبع اگزوز ۴۰۵ را می‌توان قطعه مهمی در خودرو نامید که حتی رنگ نفس آن هم می‌تواند نوع خرابی موتور را مشخص کند. منبع اگزوز قطعه مهمی است که در صورت خرابی، صدای زیادی تولید کرده و از طرفی نادیده گرفتن آن باعث ایجاد مشکلات بعدی می‌شود.

سوراخ شدن منبع اگزوز، پاره شدن گلویی و منجید بیشترین خرابی‌هایی است که در اگزوز پژو ۴۰۵ بوجود می آید و در این صورت نیاز به تعویض اگزوز پژو ۴۰۵ احساس می شود.

تعمیر کاتالیزور بنز

اجرت تعویض واشر گلویی اگزوز ۴۰۵

در اگزوز سازی شرق تهران واقع در مجیدیه شمالی، شمس آباد ، تعویض اگزوز بنز ، تعویض اگزوز هیوندای ، تعمیر اگزوز مزدا ۳ و مزدا ۳۲۳ ، فروش و نصب انواع کاتالیست های شرکتی کد دار با آرم AM جهت دریافت معاینه فنی ، صدادار کردن اگزوز پژو ۲۰۶ و … با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

برای اطلاع از قیمت اگزوز پژو ۴۰۵ و همچنین اجرت تعویض منبع اگزوز ۴۰۵ می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس اگزوز سازی حمید برای تعویض اگزوز پژو ۴۰۵ :

۰۹۱۲۲۷۹۹۷۲۹ – ۰۹۱۲۲۱۱۰۴۲۹

۲۲۵۲۷۳۵۶ – ۲۲۵۳۲۱۸۸

برای افزایش طول عمر اگزوز ، بازدید و بازرسی قطعات مختلف سیستم اگزوز به طور منظم بسیار مهم است که شما برای این منظور می توانید به اگزوز سازی حمید به عنوان اگزوز سازی شرق تهران و بهترین اگزوز سازی تهران مراجعه کنید و با این کار از خرابی و تعویض اگزوز پژو ۴۰۵ جلوگیری کنید.

در اگزوزسازی حمید که نزدیک میدان ملت می باشد خدمات دیگری مانند : تعویض کاتالیزور تویوتا، تعمیر کاتالیست رنو ساندرو، نصب سراگزوز اسپرت ۲۰۶ ، نصب منبع اگزوز هاوارد، صدادار کردن اگزوز تیبا ، جوشکاری شاسی خودروهای مختلف ، فروش انواع سر اگزوز اسپرت در مدل های دولول و کتابی و … ارائه می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *