تعویض واشر گلویی اگزوز پژو ۲۰۶ ، پژو ۴۰۵ و پژو ۲۰۷

تعویض واشر گلویی اگزوز پژو

برای تعویض واشر گلویی اگزوز پژو ۲۰۶ ، پژو ۴۰۵ و پژو ۲۰۷ در اگزوز سازی حمید در شرق تهران به آدرس : مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، روبروی بانک ملت، پلاک ۶ مراجعه کنید.

تلفن های تماس اگزوز سازی شرق تهران برای تعویض واشر گلویی اگزوز پژو ۲۰۶ :

۰۹۱۲۲۷۹۹۷۲۹ – ۰۹۱۲۲۱۱۰۴۲۹

۲۲۵۲۷۳۵۶ – ۲۲۵۳۲۱۸۸

تعویض واشر گلویی اگزوز پژو ۲۰۶

اگزوز خودرو به دلیل داشتن طول زیاد بصورت چند تکه ساخته می شود. همچنین این سیستم به دلیل اتصال به موتور و داشتن طول زیاد تکانه های زیادی را نیز تحمل می کند. این دو نکته باعث می شود واشر گلویی اگزوز که برای آب بندی در بین فلنچ های متصل کننده هر بخش از مسیر اگزوز قرار گرفته در درازمدت دچار خوردگی و لهیدگی شده و عملکرد خود را از دست بدهند.

واشر گلویی اگزوز پژو ۲۰۶ چه کاری انجام می دهد؟

واشر گلویی اگزوز پژو ۲۰۶ در حقیقت واشری متشکل از شبکه توری مانند سیم های فولادی نازکی است که حفره های آن با سرب ریخته گری شده پر شده است.

این واشر به دلیل جنس و نوع طراحی ساختار نرمی دارد و تحت فشار له شده و شکل می گیرد. با قرارگیری این واشر در فلنچ های سیستم اگزوز و سفت شدن پیچ های فلنچ، این واشر کمی له شده و به گازهای خروجی اگزوز اجازه عبور جز از مسیر استاندارد و از پیش تعیین شده را نمی دهد.

با گرم و سرد شدن دائمی اگزوز و تکانه های زیاد این سیستم، واشر گلویی اگزوز رفته رفته از بین می رود و باعث فرار گازهای داغ اگزوز می شود. این مهم وابسته به اینکه در کدام فلنچ و در کدام بخش از خودرو اتفاق افتاده باشد می تواند موجب به مشام رسیدن بوی دود و یا بروز سوختگی شود.

در سیستم های اگزوز امروزی فلنچ ها را به صورت کونیک (کله قندی) طراحی می کنند تا ضمن عدم نیاز به وجود واشر گلویی اگزوز ، حفظ و نگهداری آن نیز ساده تر باشد.

تعویض واشر گلویی اگزوز پژو ۲۰۶ ، پژو ۴۰۵ و پژو ۲۰۷ در اگزوز سازی حمید در شرق تهران به آدرس : مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، روبروی بانک ملت، پلاک ۶ انجام می شود.

تلفن های تماس اگزوز سازی شرق تهران برای تعویض واشر گلویی اگزوز پژو ۲۰۶ :

۰۹۱۲۲۷۹۹۷۲۹ – ۰۹۱۲۲۱۱۰۴۲۹

۲۲۵۲۷۳۵۶ – ۲۲۵۳۲۱۸۸

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *